Logo

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ
Opole, Pl.Teatralny 13 (Galeria Opolanin)
Opole, ul. Reymonta 16 (nieopodal Biura Podróży ITAKA)
tel.: 609 657 220, 667733612

 
Logo

Wieloletnie doświadczenie, otwartość na potrzeby Klientów, pomysłowość i dogłębna znajomość branży meblarskiej pozwala nam realizować zarówno klasyczne, jak i nowatorskie meble na wymiar.


Od 1 lipca 2024 r. zostanie otwarty nowy punkt firmy AWANS
46-020 Opole, ul. Reymonta 16 (nieopodal Biura Podróży ITAKA)
- lokalizacja na mapie

W naszej ofercie znajdą Państwo meble do domu (kuchnie na wymiar, szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi i rozwierane, meble łazienkowe, salonowe, młodzieżowe, sypialnie, garderoby itd) . Oprócz tego, wykonujemy również meble do przychodni, aptek, biur, sklepów, hoteli itd. Proponujemy Państwu szeroką gamę rozwiązań, materiałów, kolorystyki i wzornictwa, które zapewnią Wasze zadowolenie i komfort na długie lata. Jednocześnie gwarantujemy poziom cen dostępny na każdą kieszeń. Jesteśmy PRODUCENTEM, nie pośrednikiem.

Zapraszamy do obejrzenia tej witryny w nadziei, że nasze realizacje zainspirują Państwa do spełnienia swoich marzeń o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Konglomeraty kwarcowe

Wprowadziliśmy nową ofertę dotyczącą konglomeratu kwarcowego!

Ten materiał ma wiele zastosowań i doskonale sprawdzi się w aranżacji Twojego wnętrza.

Nasza oferta obejmuje różnorodne wzory i kolory konglomeratu kwarcowego, abyś mógł stworzyć unikalne i stylowe przestrzenie. 

Wizualizacje

Przedstawiamy Państwu przykładowe wizualizacje projektowanych pomieszczeń.

Takiej klasy projektów możecie Państwo oczekiwać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Wykonanie pomiaru i projektu jest BEZPŁATNE. Projekt jest udostępniany w formie wydruków po podpisaniu umowy. Jakość wizualizacji może się różnić w zależności od klasy cenowej umeblowania.